Provident

Okres: do 108 tygodni | Kwota: Od 150 do 7000 zł

Oferta Providenta to przede wszystkim Pakiet Przelew, w ramach którego pożyczkobiorcy otrzymują pożądaną sumę na konto bankowe. Aby jednak sięgnąć po maksymalną kwotę pożyczki, należy wcześniej zaciągnąć i spłacić w terminie niższe kwoty. Nowi klienci mogą jednak liczyć na szybką pożyczkę bez zbędnych formalności w wysokości od 300 do 5000 zł.
Okres kredytowania wynosi natomiast odpowiednio: 30, 45, 60, 90 i 108 tygodni. Po umówieniu się na spotkanie z przedstawicielem i podpisaniu umowy, drogą pocztową otrzymuje się Harmonogram Spłat Pożyczki, w którym podane są cotygodniowe daty wpłat. W przypadku kłopotów z terminową płatnością rat pożyczkobiorcy muszą liczyć się z opłatą karną naliczaną w wysokości maksymalnie 15 zł za każdy dodatkowy kontakt telefoniczny lub wysłany list.
O pożyczkę ubiegać się mogą wszyscy, nawet ci, którzy wcześniej spotkali się z decyzją odmowną w banku lub zostali wpisani na listę Biura Informacji Kredytowej. Wówczas po złożonym wniosku z preferowaną kwotą oddzwania konsultant i proponuje indywidualne warunki umowy. Pożyczka Providenta udzielana jest od ręki, dlatego wśród wymaganych dokumentów, poza dowodem osobistym, tylko czasami zdarza się prośba o dostarczenie zaświadczenia potwierdzającego wysokość uzyskiwanych przez nas dochodów.
Firma słynie ze stałych i jawnych opłat dotyczących prowizji, dlatego wszystkie pobierane opłaty i naliczane koszty są umieszczone na umowie dostarczanej klientowi. Pożyczkobiorcy mogą również skorzystać z możliwości wcześniejszej spłaty rat – w tym celu muszą skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta za pomocą specjalnej infolinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *